top of page

Poradnie Prywatne / Poradnia Neurologiczna Gdynia Witomino

Badania analityczne

Poradnia Neurologiczna

Lekarz neurolog zajmuje się leczeniem chorób i schorzeń związanych z obwodowym oraz ośrodkowym układem nerwowym. Pierwsze, a zarazem najczęstsze objawy, mogące wskazywać na konieczność wizyty w poradni neurologicznej, to m.in.: 

 

  •  zaburzenia czucia / czynności ruchowych;

  •  problemy z pamięcią, snem, widzeniem i słuchem;

  •  zawroty głowy;

  •  dolegliwości bólowe kręgosłupa;

  •  schorzenia ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego.

 

Badania neurologiczne to jedne z najbardziej szczegółowych i skrupulatnych, dlatego niezwykle istotna jest cierpliwość i indywidualne podejście neurologa do Pacjenta.

Lekarz bada TK

Jeżeli cierpisz na częste bóle głowy, zawroty lub też zdarzają ci się „nieswoje” ruchy i osłabienie mięśni połączone z zaburzeniami czucia - to najwyższy czas udać się na wizytę do specjalisty - neurologa.

  • Sprawdź:

Lekarz neurolog w Przychodni Witomino: 

 

dr n. med. Beata Szczygielska Smela

 

Absolwentka Warszawskiej Akademii Medycznej. Specjalista neurolog z ponad 20-letnim doświadczeniem w leczeniu chorób neurologicznych u osób dorosłych, zarówno w lecznictwie szpitalnym jak i ambulatoryjnym. Obecnie dodatkowo pracuje w Szpitalach Pomorskich na oddziale neurologii. Główne obszary to diagnostyka i leczenie ostrych i przewlekłych schorzeń ośrodkowego oraz obwodowego układu nerwowego a także dolegliwości bólowych kręgosłupa. 

Informujemy, że świadczenia lekarza neurologa nie są objęte kontraktowaniem przez NFZ. 

Wizyty w poradni neurologicznej, jak i wszystkie badania zlecone w ramach konsultacji są płatne!

bottom of page