top of page

Przychodnia Lekarska Witomino

Już od niemal 50 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów!

 

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc, poradę doświadczonej i wysoko wykwalifikowanej kadry pracowników, która stale podnosi swoje umiejętności.

Realizujemy umowy zawarte z NFZ oraz wykonujemy świadczenia komercyjnie. Dodatkowo placówka uczestniczy aktywnie w realizacji profilaktycznych programów zdrowotnych organizowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia i Urząd Miasta w Gdyni.

Regularnie odbywamy zewnętrzne audyty mające na celu utrzymanie zgodności wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością z normą ISO 9001:2015 w zakresie udzielania ambulatoryjnych świadczeń zdrowotnych: podstawowej i specjalistycznej opieki zdrowotnej oraz diagnostyki. Dzięki temu, Przychodnia Lekarska Witomino utrzymuje System Zarządzania Jakością oraz standardy świadczenia usług medycznych na najwyższym poziomie. 

"Wszyscy dbamy o zdrowie i satysfakcję Pacjentów"

Przychodnia Lekarska Witomino oferuje kompleksową opiekę zdrowotną, a ścisłym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort Pacjentów, mogących skorzystać z szeregu dostępnych świadczeń medycznych:

  • konsultacje lekarzy pierwszego kontaktu, 

  • opieka pielęgniarek i położnych rodzinnych, 

  • świadczenia lekarzy specjalistów, 

  • badania diagnostyczne, 

  • programy profilaktyczne,

  • szczepienia. 

Lekarz i pacjenta
bottom of page