top of page

Poradnie POZ / Lekarze Podstawowej Opieki Zdrowotnej

Badania analityczne

Świadczenia lekarskie

Lekarz rodzinny to tzw. lekarz pierwszego kontaktu, bo to właśnie on jako pierwszy ma styczność z Pacjentem. Ta kadra stanowi kluczowy element Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ).

 

W Przychodni Witomino, do Państwa dyspozycji oddajemy lekarzy specjalistów medycyny rodzinnej, jak i chorób wewnętrznych (interniści).

Zarówno lekarz rodzinny, jak i internista, jest odpowiedzialny przede wszystkim za przeprowadzanie badań ogólnych, na podstawie to których określa rozpoznanie, a następnie rozpoczyna leczenie schorzenia lub też kieruje Pacjenta do odpowiedniego specjalisty.

W zakresie Poradni Lekarskiej POZ, Pacjenci mogą skorzystać również ze świadczeń pediatrycznych.

Wizyty odbywają się w ramach refundacji (po złożeniu deklaracji wyboru lekarza) lub odpłatnie w przypadku osób nieubezpieczonych.

Lekarz i pacjenta
  • Sprawdź:

Zespół internistów i lekarzy rodzinnych

  • lek. med. Bożena Pozorska

 

Specjalistka chorób wewnętrznych. Od 2017 roku związana z naszą przychodnią. Kwalifikuje do programu „Wczesny RZS”.

Znajomość języków: polski

  • lek. med. Que Phuong Nguyen

Specjalistka medycyny rodzinnej oraz paliatywnej. Dołączyła do naszego zespołu w 2018 roku. Szybko zyskała sympatię pacjentów.

Znajomość języków: polski, wietnamski, angielski

  • lek. med. Bogdan Krzyżankowski

Specjalista chorób wewnętrznych, od ponad 30 lat związany z naszą Przychodnią. Cieszy się dużą popularnością wśród Pacjentów. 

Znajomość języków: polski

  • lek. med. Emilia Mikołajczak - Garus

Specjalista otolaryngologii. Lekarz wspomagający pracę lekarzy zbierających listę aktywną.  Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu jako otolaryngolog oraz foniatra, wykorzystuje tę wiedzę w Podstawowej Opiece Zdrowotnej.

Znajomość języków: polski

  • lek. med. Agata Weisbrodt

 

Lekarz w trakcie specjalizacji medycyny rodzinnej. W naszym zespole od 2021r. Szybko zyskała sympatię pacjentów.

Znajomość języków: polski

  • lek. med. Hanna Wołodko

 

Lekarz wspomagający pracę lekarzy zbierających listę aktywną. Specjalista chorób wewnętrznych i chorób płuc. Związana z naszą Przychodnią od 2019r.

Znajomość języków: polski

Zespół lekarzy pediatrów

  • lek. med. Maria Martyńska

 

Specjalista pediatra, od ponad 30 lat związana z naszą przychodnią. Dzięki bogatemu doświadczeniu, skutecznie pomaga małym Pacjentom w rozpoznaniu przyczyn choroby - szybko i bez stresu.

Znajomość języków: polski, angielski, rosyjski (podstawowy)

  • lek. med. Dariusz Stasiak

 

Specjalista pediatra, który dzięki swojej szczególnej otwartości zyskuje sympatie małych Pacjentów oraz ich rodziców od pierwszych wizyt.

Znajomość języków: polski, hiszpański, angielski

  • lek. med. Beata Zastawna

 

Specjalista pediatra, który dzięki swojej życzliwości zyskuje sympatie Pacjentów oraz ich rodziców. Lekarz z dużym doświadczeniem, który dzięki swojej dokładności szybko i skutecznie rozpoznaje choroby.

Znajomość języków: polski, angielski

bottom of page